De Beste Marketing Blogs

  Een goede Marketing is in 2011 belangrijker dan ooit om met jouw organisatie te kunnen overleven in de uitdagende economische tijd waar we momenteel in zitten. Na een eerdere posting over de beste Internet Marketing Blogs, zijn dit zijn in mijn ogen de beste marketing blogs:   Internationaal Het marketing blog van Seth Godin: http://sethgodin.typepad.com/ Het marketing blog ...

De Beste Internet Marketing Blogs 7

  Internet Marketing is momenteel ‘hotter’ dan ooit. Budgetten zijn verder verschoven van traditionele media naar internet media. In sommige branches wordt er al meer geïnvesteerd in marketing via Internet media dan in marketing via de traditionele media. Dit zijn in mijn ogen de beste Internet Marketing Blogs:   Schrijven voor Internet, het blog van Aartjan van Erkel: http://www.schrijvenvoorinternet.nl/ Internet Marketing Universiteit, het blog ...

De beste blogs over Body Hacking (voeding, afvallen, fitness, hardlopen) 11

        De beste internationale blogs over Body Hacking zijn: Mark’s Daily Apple http://zentofitness.com/ en de meest populaire posts: http://zentofitness.com/best-posts/ http://www.fourhourworkweek.com/blog/category/the-4-hour-body/ http://www.fourhourworkweek.com/blog/category/physical-performance/ http://zenhabits.net/tags/health-fitness/   Wat zijn in Nederland de beste blogs over Bodyhacking?   Blogs over voeding, eten, gezondheid http://www.leefbewust.com/   Blogs over afvallen, diëet  ?   Blogs over hardlopen, joggen http://www.hardlopersblog.nl/ http://www.loopblog.nl/   ...

De Beste Blogs over Sociale Media Marketing 4

  Sociale Media Marketing is momenteel ‘hotter’ dan ooit. Dit zijn in mijn ogen de beste blogs:   Het blog van Jeanet Bathoorn: www.jeanetbathoorn.nl Het blog van Anne Raaymakers: www.anneraaymakers.nl Het MarketingFacts Blog: www.marketingfacts.nl/rubrieken/social_media_marketing/ www.socialmedia.nl en natuurlijk de artikelen op dit blog over sociale media marketing   Ken jij nog interessante blogs over sociale media marketing? ...

De beste en meest ‘sexy’ blogs over Thee

  I got nasty habits; I take tea at three. (Mick Jagger, Rolling Stones) A woman is like a teabag, you never know how strong she is until she gets into hot water. (Eleanor Roosevelt) Een man die geen thee in zich heeft, is niet in staat om waarheid en schoonheid ten volle te begrijpen. ...

Handige Webwinkel Blogs over Webshop Marketing 2

  Onderstaande blogs, met veel informatie over webshop marketing, zijn handig voor webwinkeliers die hun bestaande webwinkel willen verbeteren en/of mensen die interesse hebben om zelf een webwinkel op te starten:   Webwinkel Blog: http://www.webwinkelblog.nl/ Webshop Blog: http://www.webshopblog.nl/ Webwinkel Weblog: http://www.webwinkelweblog.nl/ Webwinkels Blog http://www.webwinkelsblog.nl/ En natuurlijk de artikelen op dit blog over webshop marketing ;-)     ...

Wat vindt jij de beste Blogs voor Ondernemers en ondernemende Professionals? 3

    The influence of blogging is overall a very positive force in the media.  (Garrett M. Graff )   Er zijn heel veel Blogs voor ondernemers en ondernemende professionals op het Internet. Je kunt ze onmogelijk allemaal bijhouden. Daarom moet je focussen op de belangrijkste Blogs. Mijn persoonlijke top 3 is (in willekeurige volgorde): http://www.fourhourworkweek.com/blog (het ...